Kas laimėjo „Aš esu įžymybė 2020“? Giovanna Fletcher nugalėjo tiesioginiame finale

Tv Naujienos

Jūsų Horoskopas Rytojui

Giovanna Fletcher laimėjo „I & A A Celebrity 2020“, vedėjai Ant McPartlin ir Dec Donnelly paskelbė tiesioginio ITV finalo metu.

Autorius, podcast'o vedėjas ir „McFly“ dainininko Tomo Fletcherio žmona neteko žado, kai atėjo balsai.

Buvo teigiama, kad per rekordinius metus buvo surinkta 12 milijonų balsų, o balsavimo skaičiai dar neatskleisti.

Finalistai liko kovoti dėl pilies karūnos - Jordan North, Giovanna ir Vernon Kay.

Tačiau vos ant karūnos pritrūko Vernono Kay trečioje vietoje, o Giovanna ir Jordanas liko sužinoti, kas laimėjo šou tarp jų.

Giovanna Fletcher laimėjo „Įžymybę 2020“ (Vaizdas: ITV)

Shane'as Richie ketvirtojoje laidoje finišavo ketvirtoje vietoje, o žiūrovai balsavo už savo nugalėtoją, kol Antas ir Decas pasidalino, kas laimėjo penktadienio serijos pabaigoje.

x faktoriaus iškeldinimas šį vakarą

Tai buvo pirmoji visų laikų laidos serija, rodoma Velse dėl koronaviruso apribojimų.

Giovanna tapo pirmąja pilies karaliene - dar nepatvirtinta, ar pasirodymas grįš į Velsą.

Giovanna Fletcher įteikė karūną (Vaizdas: ITV)

Steve'o parapija Susanna Reid

Skaityti daugiau

Aš „Įžymybė 2020“
Kas buvo nugalėtojas? Kaip finalas buvo kitoks Nuostabi Giovanna sūnaus reakcija Tesas didžiuojasi & apos; iš Vernono

Kai pora laukė rezultato, Antas ir Decas pranešė, kad tai pilies „karalienė“, patvirtindama, kad Giovanna laimėjo.

Žvaigždė buvo nustebinta dėl savo laimėjimo ir vos galėjo susikalbėti su šeimininkais.

Ji prisipažino: „Negaliu patikėti, žmonės iš tikrųjų pakėlė telefonus ir balsavo.

„Jordan North“ užėmė antrąją vietą (Vaizdas: ITV)

„Negaliu patikėti, tai buvo nuostabiausia patirtis, paklauskite manęs per savaitę“.

Tada šeimininkai jai pasakė, kad balsavo už ją „milijonais“, nes Vernonas įteikė karūną ir gyrė ją.

Dec pasakė apie savo tris mažus vaikus Buzzą, Buddy ir Maxą: „Šiuo metu trys maži vaikai išprotėja!“

apklausos įkėlimas

Ar Giovanna nusipelnė laimėti „I a m Celeb 2020“?

Daugiau nei 6000 balsų

TaipNereikia

Jos vicečempionė Džordana didžiavosi, kad pasiekė taip toli, ir pavadino ją verta nugalėtoja.

15-metis subadė mirtinai

Paprastai jis filmuojamas Australijoje, o stovykla yra džiunglės - paskutinį kartą 2019 m. Laimėjo „EastEnders“ žvaigždė Jacqueline Jossa.

Dėl „Covid-19“ apribojimų Jacqueline negalėjo perduoti karūnos įprastu džiunglių būdu.

„I a Celebrity“ dabar pasiekiama „ITV Hub“.