„Arsenal“ legendos prieš „AC Milan“ gyvus rezultatus ir įvarčių atnaujinimus, kai „Gunners“ šaunuoliai susitinka su savo varžovais Italijoje

Futbolas

Jūsų Horoskopas Rytojui

„Arsenal Legends“ komanda išsirikiuoja prieš draugiškas „Arsenal Legends“ ir Milano Glorie rungtynes(Vaizdas: Stuartas MacFarlane'as)

Pagrindiniai įvykiai

Robertas Piresas švenčia pelnęs ketvirtąjį „Arsenal“ įvartį Žiūrėti galeriją17:14 PAGRINDINIS RENGINYS

„Arsenal“ gerbėjai nori Kanu sugrįžti

„Arsenal“ šalininkai juokavo, kad norėtų matyti Nwankwo Kanu priekyje, o ne Olivier Giroud.

Nigerietis pelnė hat-trick'ą šeštadienį draugiškai laimėjęs 4: 2 prieš „AC Milan Glorie“, o „Gunners“ gerbėjai būtų labai patenkinti, kad jį sugrąžintų.

Visą istoriją skaitykite čia!

(Vaizdas: veiksmo vaizdai per „Reuters“)

17: 03PAGRINDINIS RENGINYS

Ką jie dabar veikia?

Šiandienos draugiškose rungtynėse „Arsenal“ sirgaliai buvo apdovanoti kelione atminties taku.

kiek laiko trunka austriškas gripas

Čia „NEWSAM Football“ atidžiau pažvelgė į tai, kas iki šiol yra „Gunners“ legendos.

Spustelėkite ir perskaitykite daugiau!

16:49

Pabrėžia

Neblogas būrys vidutinio amžiaus vyrų, tiesa?

Visus įvarčius galite atkurti iš „Arsenal Legends“ pergalės prieš Milaną Glorie 4: 2 su svarbiausiais ITV įvykiais.

Galbūt kai kurie iš šių vaikinų patektų į dabartinius „Gunners XI“ ...

16:30 val

Visur Emyratuose

Tuomet visame Emyratuose, kur Kanu sugrąžino metus su hat-trick'u, nes „Arsenal Legends“ po linksmos popietės „Emirates“ 4: 2 įveikė Milano „Glorie“.

Išparduota minia pamatė dvi žvaigždėmis apipintas puses, rodančios, kad nors jos galėjo priaugti keletą papildomų kilogramų, jos vis tiek turėjo įgūdžių atlikti darbą.

Kanu hat-trick'as buvo aukščiausias taškas, kai Robertas Piresas ir Freddie Ljungbergas vis dar puikiai derino, o vėlyvas prancūzo įvartis sukėlė garsiausius dienos džiaugsmus.

Christianas Vieri du kartus pelnė įvartį lankytojams, tačiau į priekį išėjo Arsene'o Wengerio vyrai.

15:54

Pilnas laikas

90 minučių - Viskas baigta ir „Arsenal“ pritrūko pelnytų nugalėtojų prieš „Milan“. Daugybė įvarčių, daug kalbėjimo taškų ir nuostabi popietė, padedanti puikiam tikslui „Arsenalo fonde“.

Dėkojame, kad prisijungėte prie „NEWSAM Football“ mūsų tiesioginiame tinklaraščio pranešime!

15: 52KEITINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends 4-2“ Milanas Glorie (Vieri, plunksna)

88 minutės - Massaro laimėjo Milano baudą. Jis nusileidžia teatrališkai po minimalaus Cygano spaudimo, tačiau perka smūgį. Vieiri baudą atmuša Lehmannas, tačiau jis atmuša kamuolį. „Milan“ sužaidė rezultatu 4-2.

15:46 PAGRINDINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends“ 4: 1 Milanas Glorie („Pires“)

84 minutės - Puikus. Mes keliavome laiku atgal. Ljungbergas sugrąžina metus atgal, pamerkia kamuolį per trijų Milano gynėjų minią ir muša juos už tempą. Švedas pristato nepažymėtą „Pires“, tinkamai derantį iš arti. „Arsenal“ rungtynėse 4: 1 ir dar galime pamatyti penktą ...

15:44

82 minutės - Desailly vėl įsitraukia į muštynes ​​ir pakeičia Kostacurtą. Simone nepataikė į mėginimą smūgiuoti tinkliniu langelio kraštu. Jis maloniai atšoka antram bandymui ir šios pastangos puikiai dega virš skersinio. Suspaudimas prie šiaudų.

15:41 PAGRINDINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends“ 3: 1 Milan Glorie (Kanu, plunksna)

79 minutės - Gražus Boa Morte ir Ljungbergo vienas-du yra nutrauktas dėl Massaro pražangos aikštėje. Skiriama nuobauda. Bauda įmušta. Kanu užbaigia savo hat-trick'ą iš sporto. Jis perbraukia jį į dešinę tinklo pusę, o Dida neria neteisingai. Rezultatas 3: 1 „Arsenal“ komandai ir jie yra labai vertingi.

15:38

76 minutės - Ljungbergas po akį džiuginančio, net nereikalingo žingsnio, į Milano langelį įmuša žemą kryžių. Jis švilpia pro paskutinį žmogų, o Dida vėl buvo įsišaknijusi vietoje, tačiau skubanti Boa Morte negalėjo pasikelti namo. „Arsenal“ pirmauja 2-1 ir atrodo labai pajėgi pelnyti dar vieną įvartį.

Giuseppe Pancaro į aikštę įeina Milano „Di Canio“.

15:35 val

72 minutės - Ljungbergas nusileidžia suspaudęs kelį po vėlyvo Dario Simic iššūkio, bet atrodo gerai tęsti. Grimandi pripažįsta pražangą „Arsenalui“ maždaug už 40 jardų, o Milanas iššvaisto laisvą smūgį, greitai jį atlikdamas.

„Oscar Pistorius“ laivo avarija
15:32 PAGRINDINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends“ 2: 1 Milanas Glorie („Kanu“)

69 minutės - Tai vėl tas žmogus. Piresas prasižengė iš aikštės krašto Eranio. Boa Morte'o kryžių nukreipia Kanu. Nereikia tikslo linijos technologijos. Tai gerokai viršija liniją. Dida vos pajudėjo, o „Arsenal“ pirmavo 2-1.

15:29

67 minutės - Overmars rodo jo amžių. Jis eina petys į petį su Eranio ir nepatogiai atsitraukia. Kelių bėgikas suspaudžia šlaunį ir jis yra pakeltas ovacijų. Puikus bandymas, bet būdamas 43 -ejų nebusi taip greitai, kaip buvai.

15:27

65 minutės - Boa Morte įsiveržia į dėžę ir apgaudinėja pro Kostacurtos skaidrę. Dida ištraukiamas ir kamuolys išmušamas, bet tik iki Kanu. Kanu pasuka Cabone ir greitai pataiko į denį. Ar buvo kontaktas? Teisėjas nėra įsitikinęs. Bauda neskirta!

15:25

62 minutės - „Cafu“ sprogo dešiniajame šone ir „Overmars“ patikrina kūną. Laisvą smūgį atlieka Di Canio, bet atmuša Boa Morte.

15:21

58 minutės - „Arsenal“ puikiai trenkia ir po kantraus susikurtumo Ljungbergas neteisingai nukreipė Ambrosini į centrą. Kanu negali susisiekti.

2019 m. kalėdinės televizijos specialūs pasiūlymai

„Overmars“ vėl įvedamas iš atsarginių žaidėjų suolelio ir pakeičia šeimininkus Limparą.

15:17

55 minutės - Di Canio laimi, pralaimi, laimi, pralaimi ir vėl pelno įvartį Milano krašte. Galiausiai ilgas Serginho kamuolys patenka į Vieiri, tačiau jo pirmas prisilietimas yra prastas.

15:15

53 minutės - „Arsenal“ pralaužė Gilberto, kuris žaidžia du su Kanu. Brazilas smūgiavo šiek tiek tol, kol Petit pakeitė Luisą Boa Morte.

15:13

50 minučių - Mes čia nusileidome į truputį rikščiojimo tempą. Abi pusės nuėjo iki kitos aikštės krašto ir abi privertė svarbius blokus - „Costacurta“ Milanui ir „Toure“ „Arsenal“. Manau, kad tai yra nuo galo iki galo, bet ne žaibišku greičiu ...

15:11

48 minutės - Ilgas Eranio kamuolys virš viršaus randa Di Canio „Arsenal“ dėžutėje. Italas turi kampines pastangas į vartus, kurį atmuša Lehmanno delnai, bet kamuolys nepatogiai skrieja virš skersinio. „Arsenal“ susitarė su kampiniu.

15:06

46 minutės - Antroji pusė vyksta Londono šiaurėje. „Milan“ savo vartininką pakeitė Dida. Jensas Lehmannas pakeitė jūreivį „Gunners“ tinkle. Šios dienos žaidimas „Arsenalo fondui“ uždirbo 1 mln.

14:51

Pusė laiko

45 minutės - Paskutinės penkios kėlinio minutės praeina be didelių incidentų. Tempas sulėtėjo, o rezultatas lygus 1-1.

„Arsenal“ vedė „Kanu“ smūgį galva, bet Vieri iš arti išlygino rezultatą.

Pasilikite su mumis antrajai pusei netrukus!

14:45 val

40 minučių - Desailly pakeičia Stefano Eranio. Pakeitimai padaromi iškart po to, kai Hoyte padarė dar vieną plaučių suspaudimą žemyn. Šiuo metu jis be klubo. Galbūt jis žaidžia dėl judėjimo?

(Vaizdas: AFP/Getty)

14:43 PAGRINDINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends“ 1: 1 Milan Glorie (Vieri)

37 minutės - Milanas laimėjo kampą nuo Di Canio smūgio. Ambrosini siunčia aštrią smūgį galva į vartus nuo smūgio ir priverčia puikiai atremti jūrininką, tačiau arbatpinigiai maloniai patenka į Vieiri, kuris jį iš arti išmuša namo. „Emirates“ stadione 1-1.

14:40 val

34 minutės - Overmarsas smūgiavo į taikinį, bet tai jo popietės pabaiga. Jį pakeičia Andersas Limparas. „Milan“ iškeitė Bobaną į Marco Simone.

(Vaizdas: sporto fotografija už nugaros)

14:38

32 minutės - Tai buvo genialu. Nigelas Winterburnas įžengia į Di Canio ir pora atkuria savo susirėmimą žaidimo dienomis, teatrališkai nukritę. Vėliau jie apsikabina. Gražus prisilietimas.

danielle lloyd jamie o'hara
14:36

30 minučių - Kanu praleidžia progą papildyti savo ir „Arsenal“ rezultatus. Jis surenka trumpą perdavimą dėžutės krašte nuo Pireso ir sklandžiu judesiu pasuka Albertini, palikdamas jį negyvą. Puolėjas siunčia smūgį tiesiai per skersinį ir buvo toli 2-0.

Albertini greitai pakeičia Angelo Cabone. Šiek tiek atšiauriai.

14:32 PAGRINDINIS RENGINYS

TIKSLAI! „Arsenal Legends“ 1: 0 Milano Glorie („Kanu“)

27 minutės - Kanu pakyla aukščiausiai, kad į langelį sutiktų Petitui puikiai tinkantį kryžių. Gudrus puolėjas tik kojų pirštais nukreipia galvą į viršutinį kampą ir 1: 0 yra „Arsenal“! Tikrai tai buvo jo pirmasis prisilietimas prie kamuolio!

14:29

25 minutės - Kanu pakeitė Gilberto į „Arsenal“. Aplink „Emirates“ stadioną yra didžiulis džiaugsmas. Nigerijos puldinėjimai tvarkingai stovi greta Ljungbergo.

14:28

22 minutės - Ljungbergas apgaudinėja pro Albertini ir muša kryžių į Milano langelį. Pires praranda savo žymeklį ir galva nukreipė kamuolį į galva, tačiau jo smūgis buvo nesėkmingas. „Arsenal“ vėl viršuje.