Kas yra mėgstamiausias laimėti 2018 m. „Grand National“? Lažybų šansai ir patarimai bėgikams garsiajame „Aintree“ festivalio bokšte

Žirgų Lenktynės

Jūsų Horoskopas Rytojui

Artėjant „Grand National“, lažybų rengėjai ruošiasi aktyviausiai metų dienai.

Šiandien Liverpulio „Aintree“ hipodrome vyks garsiausias pasaulio bėgimas.

Tai pritraukia daugiau statymų nei bet kurios kitos lenktynės Didžiojoje Britanijoje - ir vargu ar šie metai bus kitokie.

Net 40 bėgikų ketina lenktyniauti keturių mylių trasoje, išrinkti nugalėtoją gali būti sudėtinga.

Tačiau likus vos kelioms dienoms iki lenktynių, kas sugalvojo?

Čia yra mūsų mėgstamiausių vadovas ...

Kas yra mėgstamiausias?

„Total Recall“, kurio nuotrauka čia važiuoja Paul Townend, yra dabartinis mėgstamiausias (Vaizdas: PA)

Kaip dabar, William Hill 10/1 turėkite „Total Recall“ kaip mėgstamiausią.

Devynerių metų vaikas buvo įspūdingos formos nuo tada, kai prisijungė prie trenerio Willie Mullinso, laimėjo „Munster National“, „Ladbrokes Trophy“ ir neįgaliųjų kliūtis Leopardstaune.

Anksčiau su dabar jau pasitraukusia trenere Sandra Hughes jam buvo suteiktas 11 svarų svoris „Grand National“.

Kas yra kiti priekiniai bėgikai?

Blaklionas, kurį čia važinėja Gavinas Sheehanas, taip pat yra tarp pirmųjų (Vaizdas: LIVERPOOL ECHO)

„Blaklion“ taip pat yra tarp rinkos lyderių, jo kaina 11/1.

Treniruojamas Nigelo Twiston-Davieso, jis praėjusių metų „Grand National“ finišavo ketvirtas.

Devyniolikmetis šį kartą sieks geresnio rezultato, nes jam bus paskirstytas 11,6 svaro svoris.

„Tiger Roll“, kurį čia važiavo Keithas Donoghue, kovo mėnesį laimėjo Čeltenhame (Vaizdas: REUTERS)

„Tiger Roll“, kurį treniruoja Gordonas Elliotas, taip pat įvertintas 11/1.

Praėjusį mėnesį jis nugalėjo Čeltnamo „Glenfarclas Chase“.

Skaityti daugiau

Didysis nacionalinis 2019 m
„Tiger Rolls“ laimėjo istorinį „Grand National“ Atskleisti piniginiai pinigai „Up For Review“ mirė po rudens Kur JŪSŲ arklys finišavo lenktynėse

Kokia tikimybė likusiems bėgikams?

Šiuo metu 63 bėgikai lieka trasoje, tačiau šis skaičius sumažės iki 40 ar žemiau.

Visą šansų sąrašą galite pamatyti adresu William Hill svetainė .

*Šansai teisingi paskelbimo metu. Gali keistis.

„Randox Health Grand National“ vyks balandžio 14 d., Šeštadienį. Skaitykite visą mūsų įspūdingo „Aintree“ vadovą čia.