Koks kanalas yra „Man Utd“ prieš „Brighton“? Pradžios laikas, TV ir tiesioginio srauto informacija

Futbolas

Jūsų Horoskopas Rytojui

Po tarptautinės pertraukos „Manchester United“ sugrįžta į „Premier“ lygos rungtynes, siekdama sustiprinti savo poziciją pirmajame ketverte ir išlaikyti tikėtiną titulo siekimą.

Nors pastarosiose devyniose lygos rungtynėse jie nepralaimi, šį sezoną Ole Gunnar Solskjaer komandai iškilo nuoseklumas, o tik keturios iš šių rungtynių lėmė pergalę.

Tuo tarpu „Brighton“ pastaraisiais mėnesiais nukrito nuo stalo, nes stengėsi savo turimą futbolą paversti įvarčiais.

Grahamo Poterio auklėtiniai paskutinę išvyką prieš pertrauką sugebėjo užbaigti keturias pralaimėtas rungtynes ​​ir laimėti 3: 0 prieš „Newcastle“.

Atvirkštinis susitikimas tarp dviejų AMEX stadione buvo kupinas posūkių, o „United“ galiausiai atsidūrė dešinėje 3-2 rezultato pusėje po Bruno Fernandeso. VAR apdovanotas smūgis devintą minutę sustabdymo laiko.

Šį kartą „Neutrals“ tikėsis panašios dramos, nors abiejų klubų gerbėjai gali nesutikti.

Grahamas Poteris nesijaudina dėl „Man Utd“ ir „Liverpool“ ryšių su Benu White'u

Braitonas keliauja į „Old Trafford“ ir susitinka su „United“ (Vaizdas: „Getty Images“)

Kiek laiko yra Man Utd vs Braitonas?

Prasideda 19.30 val. Vėlyvo žaidimo metu po „Old Trafford“ apšvietimu.

Žaidimas užbaigia kupiną veiksmo dieną, kuri prasideda „Southampton“, kurioje „Burnley“, „Tottenham“ keliauja į Niukaslą, o „Aston Villa“ - „Fulham“ namuose.

TV kanalas „Man Utd“ prieš „Brighton“ ir tiesioginis srautas

Žaidimas bus tiesiogiai transliuojamas per „BT Sport 1“, o transliacija prasidės nuo 19 val.

„BT Sport“ klientai taip pat galės stebėti žaidimą „BT Sport“ svetainėje ir programėlėje.

„Man Utd“ pralaimėjo „Crystal Palace“ ir paskutiniu žaidimo smūgiu įveikė „Brighton“

Paskutinį kartą, kai šios dvi pusės susitiko, buvo neįtikėtina drama (Vaizdas: „Getty Images“)

Šansai „Man Utd“ prieš „Brighton“

„United“ yra favoritai, norintys geriau pažinti Braitoną namų aikštėje ir už pergalę kainuoja 6/10.

Jei Poterio pusė sukels šoką, „Seagulls“ laimės 4/1 ir lygiosiomis 3/1.