D'Margio Wrightas-Phillipsas, Shauno sūnus, sulaukia Anglijos U16 čempiono šaukimo praėjus vos trejiems metams po sėkmės dviračių sporte Mančesterio Velodrome

Futbolas

Jūsų Horoskopas Rytojui

Wright-Phillips džiaugiasi matydamas, kaip jo sūnus seka jo pėdomis ir atstovauja savo šaliai(Vaizdas: veiksmo vaizdai)

Shaun Wright-Phillips & apos; sūnus D & amp; Margio buvo pakviestas į Anglijos jaunesnių nei 16 metų komandą, praėjus vos trejiems metams po to, kai tapo greičiausiu moksleiviu dviračių treko čempionate Mančesterio Velodrome.

„Manchester City“ akademijos narys tęsia išdidžią šeimos tradiciją, nes jo tėvas ir senelis laimėjo tarptautinį pripažinimą ir atstovauja Anglijos vyresniajai pusei.

Tėtis Shaunas, žaidęs „Chelsea“, „Manchester City“ ir „QPR“ ekipose ir šiuo metu žaidžia Jungtinėse Valstijose Arizonos „Phoenix Rising“ komandoje, iškovojo 36 Anglijos rinktinės įvarčius ir pelnė šešis įvarčius.

Rio Ferdinandas kovoja už Angliją

Wright-Phillips švenčia savo įvartį su Rio Ferdinandu per 2010 m. Pasaulio futbolo čempionato atrankos varžybas Wembley mieste (Vaizdas: Getty)

Shauno sūnus D Margio Wright-Phillips prisijungia prie tarptautinių Anglijos gretų (Vaizdas: Mark Waugh/MEN Media)

O jo senelis Ianas Wrightas, buvęs „Arsenal“ puolėjas, iškovojo 33 aukščiausio lygio mačus ir pelnė devynis įvarčius.

Wrightas turėjo sėkmingą karjerą Anglijos puolime (Vaizdas: „Allsport“)

D'Margio debiutuos tarptautiniu mastu praėjus trejiems metams po to, kai tapo greičiausiu Mančesterio moksleiviu, kai per pirmąsias varžybas Velodrome kartu su 150 varžovų dalyvavo miesto dviračių trasos čempionate.

Kitą mėnesį Wrightas-Phillipsas prisijungs prie Anglijos jaunesnių nei 16 metų amžiaus Montaigu turnyro Prancūzijoje ir taps 22-uoju „City“ akademijos nariu, pakviestu eiti tarptautines pareigas.

Tarp penkių „Manchester City“ kontingento taip pat yra buvusio klubo kapitono Mike'o anūkas Tommy Doyle'as.