Derbis 1-2 „Manchester United“ RECAP: Chongo ir Pellistri įvarčiai patvirtina pergalę prieš sezoną

Futbolas

Jūsų Horoskopas Rytojui

Perkėlimo atnaujinimas: „Man Utd“ „susitaria dėl asmeninių sąlygų“ su „Varane“

Pagrindiniai įvykiai

Pasirengimą prieš sezoną „Manchester United“ pradėjo draugiškai laimėjusi Derbio apygardą „Pride Park“

Ole Gunnaro Solskjaerio vyrai iškovojo pergalę 2: 1 prieš čempionato pusę, kuriai vadovavo „Raudonieji velniai“. piktograma Wayne Rooney.

Tahitas Chongas, kuris iš Birmingemo „City“ tapo paskolintas, pelnė gerai įmuštą pirmąjį kėlinį ir išvedė „United“ į priekį.

O Urugvajaus Facundo Pellistri antrojo kėlinio pradžioje padvigubino pranašumą, Solskjaeriui per pertrauką išprotėjus devyniems pakeitimams.

Colinas Kazimas-Richardsas sumažino įsiskolinimus, kol Jesse Lingardas vėlai barškėjo per skersinį, nes „United“ iškovojo pergalę.

Derbis: Roos, Byrne, Jagielka, Davies, Buchanan, Bird, Shinnie, Aluko, Lawrence, Morrison, Baldock

„Man Utd“: Heaton, Mata, Greenwood, Wan-Bissaka, Williams, Levitt, Elanga, Garner, Tuanzebe, Mengi, Chong

14:49 PAGRINDINIS RENGINYS

Visą darbo dieną-„Derby 1-2 Man United“

Tai baigiasi „United“ pergale, tačiau „Derby“ juos stipriai pastūmėjo.

Ole Gunnar Solskjaer bus patenkintas savo žaidėjų treniruotėmis ir padrąsins jų jaunuolių pasirodymus.

Kalbant apie „Derby“, jie daug paskatins pasirodydami prieš vieną iš „Premier“ lygos berniukų.

kodėl vyrai turi imbierines barzdas

„Derby“ kampanija prasideda rugpjūčio 7 d., Namuose žaidžiant prieš „Huddersfield“. Kalbant apie „Unied“, jie po savaitės pradeda „Premier“ lygos sezoną namuose „Lids“.

14: 43Ricky Charlesworth

Paskutinės penkios minutės

„United“ laiko kamuolį, kai tikisi laimėti.

Tačiau neatmeskite Derbio. Ei, visą dieną atrodėte aštriai ir, be abejo, sieksite moralę skatinančio ekvalaizerio.

14:39 Rickis Charlesworthas

Kampas

Avinai greitai lūžta ir Kazim-Richards & apos; centras eina už kampo.

Namų sirgaliai bando nudžiuginti savo komandą iki išlyginamojo įvarčio.

14:37 Rickis Charlesworthas

Ir štai Derbio tikslas

Didelės apyvartos perėmimas iš „Derby“ ir kokybiškas Kazim-Richards apdaila #mufc pic.twitter.com/WCswgEoHOZ

Baras!

Jesse Lingardas atmuša smūgį nuo skersinio, kai Marshallas buvo gerai sumuštas.

Puikiai atsiveria paskutinės 15 minučių.

14:29 Ricky Charlesworth

Uždaryti!

„Derby“ tikrai bando tai padaryti, o Isaacas Hutchinsonas priartėja prie aistringos varomosios jėgos, kuri praskrieja pro šalį.

Daugiau apie tikslą

Minia paragino Kazimą-Richardsą šaudyti ir jis įpareigojo, leisdamas nuplėšti iš maždaug 30 jardų smūgio, kuris skriejo pro Lee Grantą.

Žaidimas įjungtas.

14:27 PAGRINDINIS RENGINYS

ĮVARTIS

Derbis patraukia vieną atgal ir tai yra Colino Kazimo-Richardso diržas

14:24 Ricky Charlesworth

Šiluma daro savo

(Vaizdas: veiksmo vaizdai per „Reuters“)

14:19 Ricky Charlesworth

Derbis keičiasi

„County“ pritraukia daugybę žaidėjų, įskaitant Škotijos vartininką Davidą Marshallą.

14:17 PAGRINDINIS RENGINYS

ĮVARTIS

2-0 svečiams ir puikiai įmuštas įvartis.

Facundo Pellistri suapvalina vartininką ir po puikaus komandos žaidimo paliečia kamuolį.

14:12 Rickis Charlesworthas

Pokyčiai veikia srautą

„United“ žaidimo srautą neabejotinai paveikė tiek daug pokyčių.

Po jų paleidimo aikštėje liko tik du jų vidurio puolėjai.

14: 06Ricky Charlesworth

Uždaryti!

Alexas Tellesas & apos; baudos smūgis nukreipiamas už kampo, nes „United“ atrodo, kad greitai pradės antrąjį kėlinį.

14: 02Ricky Charlesworth

Atgal vyksta

Lee Grantas, buvęs „Derby“, vietoje „Heaton“ yra vienas iš devynių „United“ pasikeitimų.

Šeimininkai laukia Colinas Kazimas-Richardsas.

13: 55Ricky Charlesworth

Daug pakeitimų

Kaip ir tikėtasi, buvo sukurta daugybė pakaitalų.

„Jesse Lingard“, Andreasas Pereira ir Nemanja Matic mėgsta „United“.

13: 48Ricky Charlesworth

Pusė laiko

„Tahith Chong“ įvarčio dėka „United“ pirmavo 1-0 pertraukos metu.

Antroje pusėje tikėkitės daug pakeitimų.

13:45 Ricky Charlesworth

Grinvudas eina artyn

Labas bėgimas baigiasi, kai Masonas Greenwoodas mato smūgį, nukreiptą į viršų.

Tai pirmasis tikrasis puolėjo padarytas poveikis šiandien.

13:40 Rickis Charlesworthas

Sutaupyti!

Tomas Heatonas puikiai išgelbėjo, kad tik po kelerių metų nuo Curis Davies & # 39; numušta antraštė.

Svarbus debiutanto įvartis

13:36 Rickis Charlesworthas

„United“ saugo tvarkingą valdą

„Rams“ stengiasi suvaldyti kamuolį, valdydamas „United“.

Tai čempionato pusės kantrybės išbandymas.

13:33 Ricky Charlesworth

Šansas!

Tomas Lawrence'as linkteli po to, kai kamuolys jam gražiai atsisėdo iš centro.

Kėlinio vidurys

Gėrimai lūžta. Ir gerai uždirbo tai per šį karštį.

13:20 PAGRINDINIS RENGINYS

ĮVARTIS

Tahith Chong šaudo namo antruoju bandymu po to, kai Kelle Roos sugriauna savo pradines pastangas.

1-0 „United“

13:13 Ricky Charlesworth

Derbis pakėlė ante

Šeimininkai turėjo keletą kampinių ir trumpai grasino, tačiau Tomas Heatonas prilygo tamsioms pastangoms.

Skatina šeimininkus.

13: 07Ricky Charlesworth

„Man United“ gerbėjai geru balsu

Svečiams puikiai sekasi balsuoti, o jų komanda mėgaujasi daugybe kamuolių ankstyvosiose rungtynėse.

13: 03Ricky Charlesworth