Clare Balding įžūlus „trečiosios kojos“ triukšmas per BBC reportažą olimpinėse žaidynėse tampa virusinis

Tv Naujienos

Jūsų Horoskopas Rytojui

Clare Balding netyčia užsiminė per interviu su dviem GB komandos aukso medalių laimėtojais per šią savaitę transliuojamas BBC.

Kalbėdamas su plaukimo pora Tomu Deanu (21 m.) Ir Mattu Richardu (18 m.), Televizijos laidų vedėjas gyrė juos abu už sėkmę trečiadienį vykusiame vyrų 4x200 m laisvo stiliaus finale.

asan n'jie

Ir kaip sporto ekspertė, 50 metų, šnekučiavosi su duetu po jų plaukimo, ji padarė linksmą kvapą - tai neliko nepastebėta žiūrovų ir paskatino ją tapti populiaria Twitter.

Clare pagyrė Mattą už jo plaukimą, tada nekaltai pastebėjo: „Jūsų trečioji koja buvo tiesiog fenomenali“.

Mattas ir Tomas nesugebėjo nuslėpti šypsenų veide, nes pastebėjo, kad Clare netyčia pavartojo vyriškų lytinių organų slengo terminą.

Klarė nebuvo išmintingesnė ir tęsė pokalbį, norėdama paklausti vyrų nuomonės apie lenktynes.

Interviu metu Clare Balding netyčia užsiminė (Vaizdas: BBC)

Pastarosiomis dienomis klipas išpopuliarėjo internete, nes daugeliui klipas atrodė linksmas.

Keli gerbėjai apsilankė svetainėje ir pasidalino, kokia juokinga buvo fotoaparate užfiksuota akimirka.

Vienas „Twitter“ vartotojas parašė: „RFL prezidentas @clarebalding netyčia išryškina olimpines žaidynes ir apklausia 18-metį plaukiką Mattą Richardsą“.

'& apos; Jūsų trečioji koja buvo tiesiog fenomenali & apos; Clare Balding nusipelnė aukso už tą atsitiktinį, bet linksmą dvigubą dalyvį “,-pridūrė kitas.

Daugiau mikro tinklaraštininkų erzino: „Turi mylėti @clarebalding Kokia buvo jo trečioji koja Klarė? ir „pasivijęs olimpines žaidynes ir išgirdau, kaip Clare balding interviu su vaikinu GB plaukimo estafetės komandoje pasakė, kad jo trečioji koja buvo nuostabi, vaikiška mano pusė turėjo kikenti“.

Kiti pridūrė: „Verkti Clare Balding sakant„ kai plauki, tu esi trečia koja “buvo fenomenalu“ ir „Tarsi Clare Balding ką tik pasakytų, kad tavo trečioji koja buvo tiesiog fenomenali“. per tiesioginę televiziją “.

Šiemet „Team GB“ pirmą kartą nuo 1908 metų žaidynėse iškovojo tris plaukimo auksus.

ted bundy elektrinė kėdė

Klarė nepastebėjo klaidų (Vaizdas: BBC)

„Team GB“ vyrų 4x200 m laisvuoju stiliumi komanda iškovojo auksą, kad tęstų sensacingą olimpiadą britams baseine, todėl Tomas tapo dvigubu olimpiniu čempionu.

Tokijo olimpinis 200 m plaukimo laisvuoju stiliumi čempionas Deanas, jo sugyventinis, ir 200 m laisvojo sidabro medalio laimėtojas 24 metų Duncanas Scottas, 25 metų Jamesas Guy ir Mattas parsivežė aukso.

Rusija iškovojo antrąją vietą ir iškovojo sidabro medalį, o Australija iškovojo bronzą ir trečią vietą užėmė.

Kvapas įvyko per pokalbį su plaukimo pora Tomu Deanu ir Matu Richardsu (Vaizdas: BBC)

Didžioji Britanija laimėjo lenktynes ​​stulbinančiai 3,2 sekundės, todėl Deanas tapo pirmuoju britu plaukiku, laimėjusiu daugiau nei vieną aukso medalį vienose olimpinėse žaidynėse per 113 metų po neįtikėtinos estafetės pergalės.

Kalbėdamas po laimėjimo, Deanas pasakė: „Aš negaliu to išreikšti žodžiais. Vakar negalėjau. Aš negaliu pakankamai padėkoti šiems berniukams “.