Jūsų Horoskopas Rytojui

BBC metų sporto asmenybė yra vienas laukiamiausių įvykių sporto kalendoriuje.

Visų disciplinų sportininkai ir moterys susirenka švęsti visų britų sporto pasiekimų 2018 m.

dibley cast vikaras

Mo Farah yra valdantysis čempionas, tačiau vėliau šį vakarą paskelbus nugalėtoją ant trofėjaus bus naujas vardas.

Ką tik buvo paskelbtas galutinis sąrašas, kuriame kartu su „Tour De France“ nugalėtoju Geraint Thomasu ir „Formulės 1“ pasaulio čempionu Lewisu Hamiltonu pirmauja Harry Kane'as.

Prie jų prisijungė sprinterė Dina Asher -Smith, skeletono lenktynininkė Lizzy Yarnold ir kriketininkas Jamesas Andersonas, tačiau Tysonui Fury nėra vietos.

Boksininkas yra stebėtinas praleidimas, nes jis buvo patvirtintas 3/1, todėl jis yra vienas iš bukmekerių mėgstamiausių atsiimant prizą.

Čia yra visi pretendentai į bėgimą pakelti trofėjų.

Haris Kane'as - 15/8

Kane buvo išskirtinis Anglijos žaidėjas vasaros pasaulio čempionate (Vaizdas: „Reuters“)

Nuoseklus „Tottenham Hotspur“ klubo įvarčių šaltinis, puolėjas Harry Kane'as turėjo nepamirštamus 2018 -uosius.

Kane'as užbaigė dar vieną žvaigždžių „Premier“ lygos sezoną, pelnęs 30 įvarčių ir dar 11 smūgių taurės varžybose.

Tada atėjo pasaulio taurė, didingiausias etapas visame futbole, ir Kane'as nenuvylė. Jis buvo vienas iš pirmaujančių figūrų Anglijos geriausiame užjūrio turnyro finiše nuo „Italia 90“, kai „Trys liūtai“ pateko į pusfinalį.

Šis turnyras taip pat buvo pirmoji Anglijos pergalės baudų serijoje pergalė pasaulio taurės istorijoje, tačiau Kane'as labiausiai prisimins savo laiką Rusijoje būdamas pirmasis Anglijos žaidėjas, laimėjęs auksinį batą nuo Gary Linekerio Meksikoje 86.

ką reiškia 944

Geraintas Tomas - 9/4

Tomas tapo tik trečiuoju britu, laimėjusiu „Tour de France“ (Vaizdas: AFP)

„Team Sky“ Velso burtininkas Geraintas Thomasas po metų pergalės „Tour De France“ vasarą turėjo prisiminti metus.

Jis tapo tik trečiuoju britu, laimėjusiu turą, sekdamas Bradley Wiggins ir Chriso Froome'o sėkme pastaraisiais metais.

Be turo, Thomasas šiais metais iškovojo pirmąją vietą laiko lenktynėse Nacionaliniame kelių čempionate, kad užbaigtų garsiausius savo karjeros metus.

Lewisas Hamiltonas - 10/3

Hamiltonas šiemet iškovojo penktąjį pasaulio čempiono titulą (Vaizdas: James Moy Photography/PA vaizdai)

Lewisas Hamiltonas, plačiai laikomas vienu geriausių „Formulės 1“ lenktynininkų istorijoje, baigė dar vienus svarus metus ir iškovojo penktąjį pasaulio čempiono titulą.

Hamiltonas iškovojo pergalę per 11 „Grand Prix“ važiavimų į titulą, nes atmetė Sebastiano Vettelio iššūkį.

33 metų vyras sieks pridėti Metų sporto asmenybės gongą prie kitų asmeninių apdovanojimų, kuriuos jis pretendavo per pastaruosius 12 mėnesių: „Hawthorn Memorial Trophy“, kurį laimėjo rekordiškai aštuntą kartą, ir FIA „Pirelli“ „Pole Position Award“ apdovanojimą, į kurį pretendavo ketvirtą kartą.

Dina Asher -Smith - 12/1

Asher-Smith yra labiausiai tikėtina moteris laimėti apdovanojimą (Vaizdas: „Getty Images Europe“)

Britų sprinterė Dina Asher-Smith žaibiškai pradėjo savo jaunosios lengvosios atletikos karjerą ir iškovojo daugybę medalių nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje.

Asher-Smith laimėjo aukso medalius 4x100 m estafetėje Sandraugos žaidynėse ir 100 m, 200 m ir 4x100 m estafetėje Europos čempionate Berlyne, taip pat baigė metus kaip greičiausia moteris virš 100 m ir greičiausia virš 200 m

Ji taip pat neseniai laimėjo „BT Sport Action Woman of the Year“ gongą.

Lizzy Yarnold - 33/1

Lizzy Yarnold yra pagrindinio prizo autsaiderė (Vaizdas: „Getty Images AsiaPac“)

Lizzy Yarnold savo nuostabią skeleto karjerą užbaigė aukščiausiu lygiu, kai vasarį Pjongčange laimėjo žiemos olimpinį auksą.

Yarnoldas yra seniausias žmogus, kada nors laimėjęs skeleto auksą, gindamas karūną, kurią prieš ketverius metus iškovojo Sočyje.

30-metė kovojo dėl traumų ir ligų, kad laimėtų karūną dramatiškai, pasiekdama trasos rekordą paskutiniame savo bėgime.

xbox one black friday 2018 uk

Nuo tada ji paskelbė pasitraukianti iš sporto, baigdama nuostabią karjerą ant ledo.

Jamesas Andersonas - 80/1

Andersonas yra netikėtas įtraukimas į trumpąjį sąrašą (Vaizdas: REUTERS)

Anglijos žvaigždė Jamesas Andersonas šių metų pradžioje tapo sėkmingiausiu greito boulingo žaidėju bandomajame krikete.

Jūreivis pranoko Gleną McGrathą, kai jis surengė 564 -ąjį bandymo vartą prieš Indiją prie Ovalo.

36-erių iš Burnley daugiau nei dešimtmetį buvo pagrindinis Anglijos pusė ir nerodo jokių sulėtėjimo ženklų.

Jis padėjo jiems išbandyti serijos laimėjimus prieš Indiją ir Šri Lanką, kai jie atšoko nuo pražūtingos pražūties „Ashes“ pralaimėjimo praėjusią žiemą.

Skaityti daugiau

BBC metų sporto asmenybė 2018 m
Tomas tapo SPOTY nugalėtoju „Monger“ kalba „sutrumpinta“ & apos; by Balding Hamiltonas kritikuojamas už „lūšnynų“ komentarą Ventiliatoriai kvepia, nes Fury liko be finalininkų